Påmeldte lag 2020
Formasjonshopping
FS-4
Punky Fish, TØFSK:
Hans Pål Rickard Kolbenstvedt, Lise Nansen, Ole Petter Hjelle, Kjetil Nordin
Videograf: Johan Bryhni
Hans Pål Rickard Kolbenstvedt, Lise Nansen, Ole Petter Hjelle, Kjetil Nordin
Videograf: Johan Bryhni
Humleswing, TØFSK:
Anna Fasting, Halvor Bjørnstad, Jan Fredrik Karlsen, Paal Martin Vagle
Videograf: Kenneth Aspheim
Anna Fasting, Halvor Bjørnstad, Jan Fredrik Karlsen, Paal Martin Vagle
Videograf: Kenneth Aspheim
FSR-4
Viken Warrios, NIMBUS:
Tonje Culbertson, Fiona Skjennem, Therese Emilie Tilrem, Bodil Leira Stene
Videograf: Magnus Winther
Tonje Culbertson, Fiona Skjennem, Therese Emilie Tilrem, Bodil Leira Stene
Videograf: Magnus Winther
FS2022 - Avecillas, NTNU:
Kjetil Levik, Helle Nilsen, Ola Estensen, Heelco Van Heel
Videograf: Anders Thoen
Kjetil Levik, Helle Nilsen, Ola Estensen, Heelco Van Heel
Videograf: Anders Thoen
A-laget FS2022, TØFSK:
Kaja Richardsen Nedregård, Julia Heimdall-Hansen, Julie Stenumgaard Rønning, Nadia Jørgenrud
Videograf:Kristoffer Øverli
Kaja Richardsen Nedregård, Julia Heimdall-Hansen, Julie Stenumgaard Rønning, Nadia Jørgenrud
Videograf:Kristoffer Øverli
FS2020 Volare, TØFSK:
Shawn Munir, Elias Syslak, Carl-Erik Tuv, Christiane Tuv
Videograf: Kjell Øyen
Reserve: Aage Sørensen
Shawn Munir, Elias Syslak, Carl-Erik Tuv, Christiane Tuv
Videograf: Kjell Øyen
Reserve: Aage Sørensen
Exitboys (aka boys of the midnight sun), TFSK:
Rune Skogly Olsen, Inge Sjåvik, Ronny Mortensen, Karl-Ivar Lorentzen
Videograf: Peter Øien Stavheim
Rune Skogly Olsen, Inge Sjåvik, Ronny Mortensen, Karl-Ivar Lorentzen
Videograf: Peter Øien Stavheim
Three and a half men, VSFK:
Håkon Berge, Ingvild Skare, Cato Lægreid, Kenny Soldal
Videograf: Stian Seglem
Håkon Berge, Ingvild Skare, Cato Lægreid, Kenny Soldal
Videograf: Stian Seglem
FS-8
Norgies'ish 8, TØFSK:
Kjetil Nordin, Hans Pål Rickard Kolbenstvedt, Lise Nansen, Ole Petter Hjelle, Paal Martin Vagle, Anna Fasting, Jan Fredrik Karlsen, Halvor Bjørnstad
Reserve: Kenneth Aspheim
Videograf: Johan Bryhni
Kjetil Nordin, Hans Pål Rickard Kolbenstvedt, Lise Nansen, Ole Petter Hjelle, Paal Martin Vagle, Anna Fasting, Jan Fredrik Karlsen, Halvor Bjørnstad
Reserve: Kenneth Aspheim
Videograf: Johan Bryhni
Restefest, NIMBUS:
Tonje Culbertson, Therese Emilie Tilrem, Fiona Skjennem, James Daniel Culbertson, Ronny Mortensen, Rune Skogly Olsen, Inge Sjåvik, Karl-Ivar Lorentzen
Videograf: Kjell Øyen
Tonje Culbertson, Therese Emilie Tilrem, Fiona Skjennem, James Daniel Culbertson, Ronny Mortensen, Rune Skogly Olsen, Inge Sjåvik, Karl-Ivar Lorentzen
Videograf: Kjell Øyen
Søndagsklubben, VFSK:
Stine Solberg, Malene Hole, Eira Hagatun, Marie Vee, Kenny Soldal, Håkon Berge, Erik Vliegenhart, Ingvild Skare
Videograf: Kristine Foss
Stine Solberg, Malene Hole, Eira Hagatun, Marie Vee, Kenny Soldal, Håkon Berge, Erik Vliegenhart, Ingvild Skare
Videograf: Kristine Foss
Artistisk friflyging
FF
Zion, VFSK:
Anna Moxnes, Kristian Moxnes
Videograf: Andreas Mosling
Anna Moxnes, Kristian Moxnes
Videograf: Andreas Mosling
Aviatrix, VFSK:
Kristine Langeland Foss, Stine Solberg
Videograf: Phoebe Cowdell-Murray
Kristine Langeland Foss, Stine Solberg
Videograf: Phoebe Cowdell-Murray
Elysium Freefly, OFSK:
Rolf Didrik Hexeberg, Rolf Nikolaj Kvinge
Videograf: Sindre Espejord
Rolf Didrik Hexeberg, Rolf Nikolaj Kvinge
Videograf: Sindre Espejord
Wild Bunch Freefly Gang, NIMBUS:
Marius Abelsen, Martin Jusnes Engum
Videograf: Magnus Winther
Marius Abelsen, Martin Jusnes Engum
Videograf: Magnus Winther
Team Scramble, TØSFK:
Thomas Larsen, Ingvild Bang
Videograf: Stian Seglem
Thomas Larsen, Ingvild Bang
Videograf: Stian Seglem
FFR
Triple Trouble, NTNU:
Ragna Molden Berge, Helle Ragnete Fyhn Nilsen
Videograf: Emilie Lyse Olsen
Ragna Molden Berge, Helle Ragnete Fyhn Nilsen
Videograf: Emilie Lyse Olsen
Team Chop-chop, TØFSK:
Ingvild Bang, Thomas Norvald Larsen
Videograf: Anna Fasting
Ingvild Bang, Thomas Norvald Larsen
Videograf: Anna Fasting
Team Stand Up, VFSK:
Sophie Bergo, Miriam Røykaas
Videograf: Andreas Mosling
Sophie Bergo, Miriam Røykaas
Videograf: Andreas Mosling
FF2030 Vogera, TØFSK:
Julian Frayne, Christiane Tuv
Videograf: Shawn Munir
Julian Frayne, Christiane Tuv
Videograf: Shawn Munir
Bulken IL, VFSK:
Håkon Berge, Ingvild Skare Thygesen
Videograf: Kenny Soldal
Håkon Berge, Ingvild Skare Thygesen
Videograf: Kenny Soldal
Otiosum, NTNU:
Ola Nielsen Estensen, Heelco Dudok van Heel
Videograf: Anders Thoen
Ola Nielsen Estensen, Heelco Dudok van Heel
Videograf: Anders Thoen
FU 2020, TØFSK:
Tommy Christensen, Elias Syslak
Videograf: Rolf Didrik Hexeberg
Tommy Christensen, Elias Syslak
Videograf: Rolf Didrik Hexeberg
Vertikal Formasjonshopping
New Pelican, OFSK:
André Bach, Sondre Tømmervold, Kristian Osther, Øyvind Nyberg
Videograf: Derek Broughton
André Bach, Sondre Tømmervold, Kristian Osther, Øyvind Nyberg
Videograf: Derek Broughton
Wild Pelican, NIMBUS:
Magnus Winther, Marius Abelseen, Martin Engum, Derek Broughton
Videograf: Sondre Tømmervold
Magnus Winther, Marius Abelseen, Martin Engum, Derek Broughton
Videograf: Sondre Tømmervold
Nybegynner FS/FF
Team Standup, VFSK:
Miriam Røykaas, Sophie Krupica Bergo
Videograf: Andreas Mosling
Miriam Røykaas, Sophie Krupica Bergo
Videograf: Andreas Mosling
Åkerlandingslaget, TØFSK:
Julie Stenumgaard Rønning, Kaja Richardsen Nedregård
Videograf: Elias Syslak
Julie Stenumgaard Rønning, Kaja Richardsen Nedregård
Videograf: Elias Syslak
Beauty and the Beast, TØSFK:
Julia Heimdall-Hansen, Knut Heibø
Videograf: Robert Quidding
Julia Heimdall-Hansen, Knut Heibø
Videograf: Robert Quidding
Wingsuit performance flying
Malakkas, VFSK:
Joakim Lerhaugen
Joakim Lerhaugen
Bjørn, BFSK:
Bjørn Falkenberg
Bjørn Falkenberg
Daniel Culbertson, NIMBUS:
Daniel Culbertson
Daniel Culbertson
Espen Fadnes, VFSK
Espen Fadnes
Espen Fadnes
Team Denmark, VFSK:
Ulf Munkedal
Ulf Munkedal