Påmeldte lag 2016
Vi legger ut oversikt over lagene fortløpende etter hvert som de melder seg på og betaler avgiften. Finner du ikke ditt lag under? Send en epost!
Vi ønsker gjerne å presentere bilder av alle lagene, så send oss en epost med bilder / linker.
Vi ønsker gjerne å presentere bilder av alle lagene, så send oss en epost med bilder / linker.
Mageformasjonsøvelser
FS-4
Beauties & the Beasts, VFSK:
Tone Kristoffersen, Morten Helle, Jennifer Hägg og Kjell Arild Horvei
Tone Kristoffersen, Morten Helle, Jennifer Hägg og Kjell Arild Horvei
Blue Bellycan, VFSK:
Ulrik Høgsberg, Andreas Hemli, Sondre Tømmervoll og Derek Broughton
Videograf: Dennis Barstad
reserve: Kjetil Nordin
Ulrik Høgsberg, Andreas Hemli, Sondre Tømmervoll og Derek Broughton
Videograf: Dennis Barstad
reserve: Kjetil Nordin
GirlPower, VFSK:
Aina Breistein, Kari Traa, Helene Madeleine Bjørnø og Hilde Marie Pettersen
Aina Breistein, Kari Traa, Helene Madeleine Bjørnø og Hilde Marie Pettersen
Humlesus, TØFSK:
Paal Martin Vagle, Stian Fredriksen, Kine Maria Hansen og Siri Victoria Lund
Videograf: Christian Vårum
Paal Martin Vagle, Stian Fredriksen, Kine Maria Hansen og Siri Victoria Lund
Videograf: Christian Vårum
Kurre med Bøkken, VFSK:
Stig Juvik, Audun Wik, Børre Hegbom og Trond Hermansen
reserve: Marion Fløysand
Stig Juvik, Audun Wik, Børre Hegbom og Trond Hermansen
reserve: Marion Fløysand
Team SKYNAMITE, gjestelag fra Tyskland
Yasmin Schuette, Sandra Dederichs, Oliver Wagner og Erik Vliegenhart
Videograf: Fredrik Markhoff
Yasmin Schuette, Sandra Dederichs, Oliver Wagner og Erik Vliegenhart
Videograf: Fredrik Markhoff
Sølvrevane V2, VFSK:
Ronny Holen, Oddne Juvik, Gudrun Rokne og Stian Hansen
Ronny Holen, Oddne Juvik, Gudrun Rokne og Stian Hansen
Team Tumble, Trondarnes Frilynte FSC:
Rikard Hansen, Terje Holten, Lilly Kristiansen og Kurt Henrik Olsen
Rikard Hansen, Terje Holten, Lilly Kristiansen og Kurt Henrik Olsen
FSR-4
Alien Brain Mash, SFSK:
Kjetil Levik, Eivind Reed, Christian Tjelta og Ulrik Høgsberg
Videograf: Martin Schlechter
reserve: Kjetil Nordin
Kjetil Levik, Eivind Reed, Christian Tjelta og Ulrik Høgsberg
Videograf: Martin Schlechter
reserve: Kjetil Nordin
Bergen Aerial Luck-Lovin Superstars, BFSK:
Jan Vegard Carlsson, Steinar Hansen, Ingrid Hjelle og Trond Hermansen
Jan Vegard Carlsson, Steinar Hansen, Ingrid Hjelle og Trond Hermansen
De derre som egentlig hopper ve-effes, men ikke alle da, men tre av de, som fant ut at: "Hey, vi stiller i alt da!" Og tok med Anna! #Nice! #BackToBack #Tungipusten #Winning #SorryVibekeValle #LongestTeamNameInTheHistoryOfTeamNames!, VFSK:
Derek Broughton, Andreas Hemli, Anna Fasting og Sondre Tømmervold
Derek Broughton, Andreas Hemli, Anna Fasting og Sondre Tømmervold
Humlesus, TØFSK:
Paal Martin Vagle, Stian Fredriksen, Kine Maria Hansen og Siri Victoria Lund
Videograf: Christian Vårum
Paal Martin Vagle, Stian Fredriksen, Kine Maria Hansen og Siri Victoria Lund
Videograf: Christian Vårum
Purple Haze, TØFSK:
Stein Sletten, Jan Fredrik Karslen, Kristoffer Thorstensen og Hans Petter Andersen
Stein Sletten, Jan Fredrik Karslen, Kristoffer Thorstensen og Hans Petter Andersen
Skummulus Nimbus, NIMBUS FSK:
Bodil Leira Stene, Kari Helene Berg, Lars Kristian Bjerk og Magnus Winther
Videograf: Lars Erik Sivertsen
Bodil Leira Stene, Kari Helene Berg, Lars Kristian Bjerk og Magnus Winther
Videograf: Lars Erik Sivertsen
Suss og klem, VFSK:
Gudrun Rokne, Oddne Juvik, Kari Traa og Hilde Marie Pettersen
Gudrun Rokne, Oddne Juvik, Kari Traa og Hilde Marie Pettersen
Team Tumble, Trondarnes Frilynte FSC:
Rikard Hansen, Terje Holten, Lilly Kristiansen og Kurt Henrik Olsen
Rikard Hansen, Terje Holten, Lilly Kristiansen og Kurt Henrik Olsen
Avanti Girls, VFSK:
Ronny Holen, Jennifer Hägg, Aina Breistein og Marion Fløysand
Ronny Holen, Jennifer Hägg, Aina Breistein og Marion Fløysand
Voss Pops, VFSK:
Stig Juvik, Tone Kristoffersen, Kjell Arild Horvei og Morten Helle
Stig Juvik, Tone Kristoffersen, Kjell Arild Horvei og Morten Helle
4Furious, VFSK:
Børre Hegbom, Johann Gotteberg, Jarle Hus og Christian Selland
Reserve: Stian Hansen
Børre Hegbom, Johann Gotteberg, Jarle Hus og Christian Selland
Reserve: Stian Hansen
FS-8
Illegal Aliens, SFSK:
Eivind Reed, Christian Tjelta, Kjetil Viste Levik, Ulrik Høgsberg, Markus Bakken Funk, Kristoffer Thorstensen, Derek Broughton og Sondre Tømmervold.
reserve: Kjetil Nordin
Eivind Reed, Christian Tjelta, Kjetil Viste Levik, Ulrik Høgsberg, Markus Bakken Funk, Kristoffer Thorstensen, Derek Broughton og Sondre Tømmervold.
reserve: Kjetil Nordin
Purple bee`s, TØFSK:
Kine M Hansen, Siri Lund, Paal Vagle, Stein Sletten, Anna Fasting, Jan Fredrik Karlsen, Kari Berg og Hans Peder Andersen
Reserve: Stian Fredriksen
Videograf: Christian Vårum
Kine M Hansen, Siri Lund, Paal Vagle, Stein Sletten, Anna Fasting, Jan Fredrik Karlsen, Kari Berg og Hans Peder Andersen
Reserve: Stian Fredriksen
Videograf: Christian Vårum
VossJunior8, VFSK:
Marion Fløysand, Jennifer Hägg, Bodil Leira Stene, Morten Helle, Kjell Arild Horvei, Jan Vegard Carlsson, Hilde Marie Pettersen og Christian Selland
Reserve: Andreas Hemli
Marion Fløysand, Jennifer Hägg, Bodil Leira Stene, Morten Helle, Kjell Arild Horvei, Jan Vegard Carlsson, Hilde Marie Pettersen og Christian Selland
Reserve: Andreas Hemli
VossSenior8, VFSK:
Ronny Holen, Stig Juvik, Stian Hansen, Gudrun Rokne, Børre Hegbom, Oddne Juvik, Audun Wik og Trond Hermansen
Reserve: Erik Vliegenhart
Ronny Holen, Stig Juvik, Stian Hansen, Gudrun Rokne, Børre Hegbom, Oddne Juvik, Audun Wik og Trond Hermansen
Reserve: Erik Vliegenhart
Vertikale grener
FF
Drop Outs, Kjevik FSK:
Kari Berg og Tore Nagel
Videograf: Lars Erik Sivertsen
Kari Berg og Tore Nagel
Videograf: Lars Erik Sivertsen
ZIOFF, VFSK:
Derek Broughton og Sondre Tømmervold
Videograf: Dennis Barstad
Derek Broughton og Sondre Tømmervold
Videograf: Dennis Barstad
ZION, VFSK:
Petter Stensvold og Anna Moxnes
Videograf: Andreas Mosling
Petter Stensvold og Anna Moxnes
Videograf: Andreas Mosling
Wankers, VFSK:
Espen Wigemyr og Philip Nordås
Espen Wigemyr og Philip Nordås
FFR
Cheap jumpers, VFSK:
Morten Knapstad og Johann Gotteberg
reserve: Jon Olav Stedje
Videograf: Christian Selland
Morten Knapstad og Johann Gotteberg
reserve: Jon Olav Stedje
Videograf: Christian Selland
Cyclone, TØFSK:
Anna Fasting og Marius Gebhardt
Videograf: Anna Moxnes
Anna Fasting og Marius Gebhardt
Videograf: Anna Moxnes
OKKA team, SFSK:
Eli Seglem og Jan Inge Olsnes
Videograf: Andreas Mosling
Eli Seglem og Jan Inge Olsnes
Videograf: Andreas Mosling
REaSONS, Nimbus FSK:
Magnus Winther og Lars-Kristian Bjerk
Magnus Winther og Lars-Kristian Bjerk
Rather have a beer!, BFSK:
Ingrid Hjelle og Steffen Nystad
Videograf: Boris Zecevic
Ingrid Hjelle og Steffen Nystad
Videograf: Boris Zecevic
Rebel Fly, TØFSK:
Sondre Tømmervold og Hanne Svenning
Videograf: Derek broughton
Sondre Tømmervold og Hanne Svenning
Videograf: Derek broughton
TBD, VFSK:
Julie Jensen-Svendsrud og Sunniva Vagstad
Videograf: Geir Håkon Odden
Julie Jensen-Svendsrud og Sunniva Vagstad
Videograf: Geir Håkon Odden
To fulle menn, Føniks FSK:
Willy Gausnes og Roy Pedersen
Willy Gausnes og Roy Pedersen
VFS
Blue Pelican, VFSK:
Andreas Håland Hemli, Derek Broughton, Sondre Tømmervold, Ulrik Høgsberg
Videograf: Dennis Barstad
Andreas Håland Hemli, Derek Broughton, Sondre Tømmervold, Ulrik Høgsberg
Videograf: Dennis Barstad
Team Butterfly, VFSK:
Elise Torgrimsen, Kari Traa, Helene Madeleine Bjørnø og Stine-Marie Hegrenes Reserve: Kjersti Eide
Videograf: Rune Antonsen
Elise Torgrimsen, Kari Traa, Helene Madeleine Bjørnø og Stine-Marie Hegrenes Reserve: Kjersti Eide
Videograf: Rune Antonsen
Trackmania, VFSK:
Grete Viste, Steffen Bredesen, Hilde Marie Pettersen og Christian Johannessen
Grete Viste, Steffen Bredesen, Hilde Marie Pettersen og Christian Johannessen
Twats and Wankers, VFSK:
Espen Wigemyr, Philip Nordås, Anna Fasting og Geir Håkon Odden
Espen Wigemyr, Philip Nordås, Anna Fasting og Geir Håkon Odden
Mage/vertikale øvelser
Nybegynner FS/FF
Bollemusen, NTNU FSK:
Christian Johannessen og Kim Normann
Christian Johannessen og Kim Normann
Cheap jumpers, VFSK:
Morten Knapstad og Johann Gotteberg
reserve: Jon Olav Stedje
Videograf: Christian Selland
Morten Knapstad og Johann Gotteberg
reserve: Jon Olav Stedje
Videograf: Christian Selland
Flyvende Strutser, TØFSK:
Aneta Johnsen og Jonas Bruneau
Videograf: Christian Vårum
Aneta Johnsen og Jonas Bruneau
Videograf: Christian Vårum
Rather have a beer!, BFSK:
Ingrid Hjelle og Steffen Nystad
Videograf: Boris Zecevic
Ingrid Hjelle og Steffen Nystad
Videograf: Boris Zecevic
REaSONS, Nimbus FSK:
Magnus Winther & Lars-Kristian Bjerk
Videograf: Lars Erik Sivertsen
Magnus Winther & Lars-Kristian Bjerk
Videograf: Lars Erik Sivertsen
Shit Happens, TØFSK:
Pål Simen Hem og Kjell Øyen
Pål Simen Hem og Kjell Øyen
Team Blåkur, VFSK:
John Stokke og Øystein Gjøstøl
John Stokke og Øystein Gjøstøl
Team mooseknuckle, SFSK:
Jan Inge Olsnes og Anders Bjelland
Videograf: Eli Seglem
Jan Inge Olsnes og Anders Bjelland
Videograf: Eli Seglem
Vingedrakt - wingsuit performance flying
Adrian Toledo, TØFSK
|
Alf-Ole Føre, OFSK
|
Andreas Håland Hemli, VFSK
|
Anastasis Polykarpov, gjestedeltaker
|
Boris Zecevic, BFSK
|
Christian Johannessen, Bodø FSK
|
Eirik Syversen, VFSK
|
Erik Vliegenhart, VFSK
|
Espen Fadnes, VFSK
|
Felix Lorentzen, VFSK
|
Fredrik Bruun, VFSK
|
Fredrik Wolles, Grenland FSK
|
Grete "Foxy" Viste, VFSK
|
Håkon Søgnen, BFSK
|
Jesper Forsmann Ringstad, VFSK
|
Kenneth Aga, Grenland FSK
|
Kristian Sollie, VFSK
|
Lina Kittilsen, Grenland FSK
|
Simon Johansen, VFSK
|
Steffen Bredesen, VFSK
|
Øystein Gjøstøl, BFSK
|
Willy Gausnes, Føniks FSK
|